سی گل بصورت هوشمند برای شما کار خواهد کرد، امکانات و سرویس های ما را با دیگران مقایسه کنید... ارسال و دریافت پیامک بصورت آنی ، ارسال پیامک در زمانهای خاص ، نظرسنجی و ایجاد مسابقه و... واگذاری پنل های نمایندگی در سراسر کشور ، با خیال آسوده تجارت خود را شروع کنید، ما در کنار شما هستیم ... واگذاری پنل های نمایندگی در سراسر کشور ، با خیال آسوده تجارت خود را شروع کنید، ما در کنار شما هستیم ...
سامانه اختصاصی - کد : 104

 

برای ارائه خدمات پيام کوتاه نیازی به دانش فنی یا اخذ نمایندگی از دیگر سرویس دهندگان نیست. سامانه پیام کوتاه جذاب و پیشرفته ای لازم است که نیازهای کاربران را به بهترین شکل برآورده کند. طراحي و راه اندازی سامانه پيام کوتاه خدمتی تخصصي از صبا پيامک است.


هر سامانه اختصاصي ظاهری متفاوت از دیگر سامانه ها خواهد داشت و امکانات آن بر اساس درخواست های سفارش دهنده خواهد بود. با سامانه اختصاصی ارائه کليه خدمات پيام کوتاه (فروش پنل، فروش شماره، ارسال پیامک تبلیغاتی و ...) بدون هيچ محدوديتي میسر می شود. سياست گزاري و تصمیم گیری درباره امور مختلف از قبيل نحوه فروش، تعيين قيمت ها و تعرفه ها، اعطاي نمايندگي و ... به طور کامل در اختيار مدیر سامانه اختصاصی خواهد بود.


هزينه طراحي سامانه اختصاصي با امکانات پايه شامل مجموعه اي از ابزارهاي ارسال (ارسال سریع، ارسال فلش، ارسال از فایل، ارسال زماندار)، دريافت و دفترچه تلفن نامحدود 55.000.000 ريال (پنج و نیم ميليون تومان) است. هزينه ديگر ابزارها از قبيل مسابقه، نظر سنجي ، اعطای نمایندگی و ابزارهاي خاص منظوره اي که سفارشي طراحي مي شوند به طور جداگانه محاسبه مي گردد و قيمت نهايي سامانه بر اساس گرافيک، امکانات و قابليت هاي درخواستي مشخص خواهد شد.


سامانه اختصاصی پیام کوتاه سرمایه ای است که از دو جهت ارزشمند است. اول اینکه یکبار انجام می شود و در ماه یا سالهاي بعد هيچ هزينه اي در بر نخواهد داشت و دوم اینکه سود مادی و معنوی تمام تلاش ها و زحمات برای سرمایه گذار باقی خواهد ماند.